KONST / Litografier / Färglitografi 13967626
nr 1396 7626
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 259/330. Motivet: 29x25, yttermått inklusive ram: 51x44 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:17:03
10/5 20:05:50
100 kr
10/5 20:11:41
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim